Friends link: ns0-155 ns0-155 ns0-155 ns0-155 ns0-155
Realizacje | Proff-Pol

Realizacje


Dom szkieletowy pod Radomiem

Zlecenie polegało na wybudowaniu kompleksowo domu w technologii szkieletowej. Dom znajduje się w okolicach Zwolenia.


Remont holu w budynku biurowym

Nasze prace polegały na remoncie holu – klatki w budynku biurowym w Oslo. Wykonaliśmy min.:  okładzinę ściany z płyt mdf wraz z montażem lustra, szpachlowanie i malowanie ścian, konstrukcje sufitu podwieszanego, zabudowę wejścia, układanie płytek. Prace wykonane zgodnie z projektem architekta.


Remont hotelu w Oslo

Poniższe zlecenie polegało na kompleksowym remoncie dwóch pięter w 4-gwiazdkowym hotelu w centrum Oslo należącym do grupy First Hotel. Wykonaliśmy wszystkie prace remontowe z wyjątkiem elektryki i hydrauliki. Wysoka jakość usług i duże wymagania ze strony Zleceniodawcy jak przy każdym naszym projekcie.

 


Remont domu i budowa garażu Tonsberg

Remont domu w Tonsbergu-Norwegia polegał na wymianie poszycia dachu, a także  okien i paneli na nowe z odtworzeniem ich pierwotnego wyglądu (dom jest zabytkiem), a także remoncie wewnątrz i budowie nowego garażu w systemie szkieletowym.


Remont mieszkania w kamienicy

Remont polegał na kompleksowym wykończeniu mieszkania o powierzchni około 150m2 (gipsowanie, wznoszenie ścian, szpachlowanie, malowanie, konstrukcje sufitów, parkiety, listwowanie, montaż drzwi, kuchni, układanie glazury w łazienkach itd.)